Reference

Tel: +420 603 545 135

Dům u Giordánů

S L A V O N I C E
SLAVONICE

Dům u Giordánů

Dům u Giordánů

Tel: +420 605 068 546
S L A V O N I C E
Untitled Page
Bikers Welcome
Přejít na obsah

Reference

Ubytování Slavonice, Luteránská modlitebna, Dům u Giordánů
Published v Dům u Giordánů ·9
reviews

Petra
Čtvrtek 19 Srp 2021
děkujeme
Ľubica
Neděle 20 Říj 2019
Dobry den, kedze sme sa v sobotu spolu nestretli, ked sme odchadzali, chcem sa Vas aspon touto cestou velmi pekne podakovat za uzasny tyzden, ktory sme u vas stravili.
Josef
Neděle 29 Zář 2019
Tak celý život nic a letos hned dvakrát. Při první návštěvě jsme věděli, že musíme ještě alespoň jednou přijet. Sice nemáme náladu se v sezoně prodírat davy na náměstí a čekat v restauracích, ale jaro a podzim na procházky do přírody v okolí Slavonic úplně ideální. V domě je "božský" klid a je slyšet dýchat historii. Děkujeme a zase za rok. (tedy necelý)
F.O.
František Novák
Čtvrtek 30 Srp 2018
Děkuji za nádherný pobyt v překrásném domě. Italské prosecco z vinotéky bylo příjemným zpestřením romantických snídaní na zahradě domu.
Adéla
Úterý 26 Čer 2018
Příjemné ubytování po všech stránkách. Nádherná modlitebna, zahrada s posezením, k dispozici káva a čaj, kuchyňka v přízemí a příjemný personál. Pokoje jsou sice jednoduše vybavené dobovým nábytkem, ale je to dostatečné zázemí. Ráda se někdy vrátím. PS: výborné třešně na zahradě.
Denisa D.
Pondělí 02 Dub 2018
Pan Vladimír je úžasná osoba, která Vám vždy vyjde maximálně vstříc.
V. P.
Středa 13 Pro 2017
Vzpomínáme na pobyt u vás a dobrá italská vína, které už jsme doma všechna vypili. :-) Plánujeme, že se v létě opět zastavíme při cestě Českou Kanadou. Nové stránky se nám opravdu líbí.
D.M.
Úterý 07 Lis 2017
Super prohlídka a ochota pana Vladimíra, určitě se vrátíme. Moc se nám líbilo a určitě budeme doporučovat !!! Díky
Karla C.
Neděle 08 Říj 2017
Po všech stránkách dokonalé vedení Domu u Giordánů (útulné pokoje, všude čisto a uklizeno, domácí atmosféra, hostům se pan Vladimír věnuje dokonale). Samoobslužná vinotéka je úžasný nápad. Doporučuji.
2017 © Všechna práva vyhrazená. www.dumugiordanu.cz
Odhlášení
Dům u Giordánů
Ubytování
Odkazy
logowsx5
Návrat na obsah